top of page

efoil MORAIRA Group

Public·22 members

(GLEDAJ ONLINE!!) Zvijezda Zrinjski uživo prijenos gledaj 4 decembar 2023

FK Zvijezda 09 HŠK Zrinjski Mostar rezultati uživo (i video prijenos - live stream) počinju 4. pro 2023. u 12:00 UTC u na Premijer Liga, ...

19:3045' - Čanađija! Sjajna prilika za Zrinjski, ne koristi je Čanađija! Izboksovao je loptu Hladun poslije jedne gužve, stigla je do Čanađije koji šutira ali iz izgledne pozicije šalje loptu visoko preko prečke. 19:2136' - Slab udarac BilbijeDobio je kapiten Zrinjskog loptu na lijevoj strani, šutirao u padu po zemlji, ali nije bilo dovoljno jačine u tom udarcu da se ugrozi Hladun na domaćem golu. 20:3490+2' - Žuti karton za Elitima"Požutio" je prvotimac Legije zbog starta nad Hrvanovićem. 20:33Igraće se četiri minuta nadoknade 20:2986' - Udarac KišaOprobao je Kiš udarac, ali je Hladun i na ovaj pokušaj bio spreman. 20:2784' - Posljednje promjene u LegijiVan igre će Žosue, strijelac drugog gola, i Muči, na terenu su Mark Gual i Rosolek. 20:2280' - Siguran HladunIzveo je Kiš korner sa desne strane, Radić je glavom zahvatio loptu, ali je čuvar mreže Legije bio spreman na to. 20:2078' - Posljednja promjena RendulićaMišić mijenja Malekinušića. 20:1976' - Pravi i Runjaić duplu promjenuPekarta mijenja Kramer, a Kuna Žil Dijas. 20:1573' - Nova dvostruka promjena u ZrinjskomIzlaze Čanađija i Ivančić, u igru će Bradarić i Kiš. 20:1471' - Sad je izblokiran Všolek! Ponovo je Všolek bio u dobroj prilici... Poslije centaršuta sa lijeve strane, stigla je lopta do njega na suprotnoj stativi, ali je Memija uspio da izblokira taj udarac i izbaci loptu u korner. 20:1269' - Veliki promašaj Všoleka! Veliku priliku je propustio poljski tim za 3:0... [[STREAMING]@] Čelik Zrinjski uživo prijenos 2 novembar 2023 24. sep 2023. — uživo prijenos gle uživo prijenos gledaj 29 ju BVB gegen Chelsea im Live-Stream 15. Feb... Zrinjski Mostar, Zvijezda 09 Bijeljina, Zvijezda ... Tok utakmice pročitajte klikom na karticu RAZVOJ DOGAĐAJA! Razvoj događaja 20:46Šta čeka Mostarce do kraja Konferencijske lige? Posljednjeg dana novembra Zrinjski će gostovati AZ Alkmaru, dok će u šestom kolu, 14. decembra, ugostiti Aston Vilu. 20:43 Izvor: HŠK ZrinjskiBr. slika: 4 1 / 4 2 / 4 3 / 4 4 / 4 20:41Ovako trenutno izgleda grupa E: 20:38KrajZavršena je utakmica u Varšavi, Legija je savladala Zrinjski rezultatom 2:0 u četvrtom kolu Konferencijske lige. 20:3590+3' - Javna opomena i za Všoleka"Rvačkim" zahvatom je oborio Bilbiju i zaslužio žuti karton Všolek. [[GLEDAJ@]] Zvijezda Zrinjski uživo prijenos gledaj 4 decemb prije 46 minuta — Velež Mostar HŠK Zrinjski uživo prijenos gledaj 13 novembar 13. nov 2023. — — Kolo će otvoriti fudbaleri Borca i Zvijezde 09. [potok##] GOŠK ... (potok<) Zrinjski Mostar AZ uživo prijenos gledaj 21 septemb (potok<) Zrinjski Mostar AZ uživo prijenos gledaj 21 septembar 2023 Program uživo HD TV uživo Radio uživo iRadio stanice · Izbor urednika · TV . LEGIJA: Hladun, Pankov, Augustinjak, Kapuadi, Všolek, Elitim, Čelhaka (od 64. Sliš), Kun (od 76. Žil Dijas), Žosue (od 84. Mark Gual), Pekart (od 76. Kramer), Muči (od 84. Rosolek). Trener: Kosta Runjaić. ZRINJSKI: Marić, Memija, Radić, Jakovljević, Ćorluka, Ivančić (od 73. Kiš), Senić (od 65. Zlomislić), Čanađija (od 73. Bradarić), Ćuže (od 65. Hrvanović), Bilbija, Malekinušić (od 78. Mišić). Trener: Krunoslav Rendulić. Zrinjski Široki Brijeg gledati prijenos 22 novembar 2023 Onl 22. nov 2023. — 4. sep 2023. — apr NK Široki Brijeg HŠK Posušje uživo prijenos Zrinjski Tuzla. (Gledaj televiziju) Sloboda Tuzla Široki Brijeg gledati prij ... Prijenos utakmice NK Zvijezda-HŠK Zrinjski na Zrinjski TVOGLAS Sport Nogomet Košarka Rukomet Ostali sportovi Borilački sportovi Tenis 18. 09. 2019. 08:58 Danas s početkom u 16 sati i 30 minuta HŠK Zrinjski u okviru Kupa BiH gostuje kod NK Zvijezda iz Gradačca. Utakmicu će prenosti službeni you tube kanal Zrinjski TV. https://www. youtube. com/watch? v=n8QOkSJAgeA Stadion HŠK Zrinjski NK Zvijezda Vezani članci 'STAJANJE' IDE U PROŠLOST Ruši se istočna tribina stadiona HŠK Zrinjski HŠK Zrinjski Mostar raspisao je javni poziv za dostavu ponuda za uklanjanje (demoliciju) istočne tribine stadiona HŠK Zrinjski. … DOBAR DEBI KARAČIĆA GOŠK iz Gabele pobijedio Zvijezdu golom u sudačkoj nadoknadi Momčad iz Gabele je golom u sudačkoj nadoknadi ostvarila pobjedu na gostovanju kod Zvijezde 09. Zvijezda 09 i GOŠK danas su odmjerili… VIDEO Pogledajte kako izgleda Stadion pod Bijelim brijegom: VAR i novi travnjak debitiraju protiv Urartua Zrinjski sutra na novom travnjaku igra protiv armenskog prvaka, a klub je objavio kako izgleda teren uoči sutrašnjeg duela Mostarski… Najnovije GOŠK i Široki remizirali u Gabeli U malom hercegovačkom derbiju koji se večeras igrao u Gabeli GOŠK i Široki odigrali su utakmicu bez pogodaka, ali i bez pravih… FOTO/VIDEO Pobjeda Posušja protiv Igmana na Mokrom Docu U 16. HŠK Zrinjski Tuzla uživo prijenos gledaj 5 novembar 2023 Spo 4. nov 2023. — HŠK Zrinjski Tuzla uživo prijenos gledaj 5 novembar 2023 Sport Zrinjski. Tuzla City. 05.11. 04:00 ; Legia. Zrinjski. 09.11. 09:45 ; Velež. Imao je Žosue prostora za šut sa vrha kaznenog prostora, ali je odlučio da proslijedi loptu na desnu stranu do Všoleka koji nije bio precizan. 20:0765' - Mijenja i RendulićIgru su napustili Ćuže i Senić, na terenu su Hrvanović i Zlomislić. 20:0664' - Izmjena u LegijiIzašao je Čelhaka, na terenu je Sliš. 20:0260' - Kapuadi! Šutirao je štoper Legije sa distance, uputio snažan udarac ka golu Zrinjskog, ali nije bio precizan. 19:5956' - Legija kontroliše posjed loptePoljski tim kontroliše utakmicu u ovim trenucima i rutinski čuva kapital stečen u prvom poluvremenu. 19:4846' - Počelo je drugo poluvrijeme 19:34 19:32Kraj prvog poluvremenaZavršeno je prvih 45 minuta, Legija vodi 2:0 protiv Zrinjskog u utakmici četvrtog kola Konferencijske lige. 19:31Igraće se još dva minutaToliko je prvo poluvrijeme odlučio da nadoknadi španski arbitar. Vidi opis Zrinjski ponovo poražen od Legije - Poljaci sve završili u prvom poluvremenu! Skloni opis Izvor: HŠK ZrinjskiBr. slika: 9 1 / 9 2 / 9 3 / 9 AD 4 / 9 5 / 9 6 / 9 7 / 9 8 / 9 9 / 9 Pretposljednju utakmicu u grupnoj fazi Konferencijske lige Zrinjski će odigrati 30. novembra na gostujućem terenu protiv AZ Alkmara. Do tada ga očekuju tri premijerligaška meča, odnosno tri hercegovačka derbija – protiv Veleža, Širokog Brijega i GOŠK-a. Zrinjski ponovo poražen od Legije - Poljaci sve završili u prvom poluvremenu! Zrinjski ponovo poražen od Legije - Poljaci sve završili u prvom poluvremenu! 0 OBJAVLJENO: 09. 11. 2023. / 17:07 POSLEDNJA OBJAVA: 09. / 20:46 Uvodna vijest "Plemići" su upisali novi poraz u Konferencijskoj ligi. Izvor: HŠK Zrinjski I drugi put je Zrinjski, u okviru grupne faze Konferencijske lige, poražen od Legije. FK Sarajevo | Artus - deine Ideen für Stuttgart. | Global Shapers 24. nov 2023. — Zvijezda 09 gledaj 4 novembar 2023 Gledaj — 2023 Zri | metaverse-filmschool Group Zrinjski Sloboda uživo prijenos gledaj 30 HsK Zrinjski ... (DANAS@@) GOŠK Gabela HŠK Zrinjski uživo prijenos prije 8 dana — (DANAS@@) GOŠK Gabela HŠK Zrinjski uživo prijenos gledaj 26.11.2023 prije 4 dana — Zrinjski vs NK Široki Brijeg live strim.