top of page

efoil MORAIRA Group

Public·22 members

[DANAS@] Zvijezda Zrinjski uživo prijenos 4 decembar 2023

25. jul 2023. — 88'- Pokušava Zrinjski da dođe izjednačenja. Pokušavaju fudbaleri Zrinjskog da dođu do izjednačenja, ali ne mogu da stvore pravu priliku da ...

In Premijer Liga, HSK Zrinjski Mostar has better performance than FK Zvijezda 09. When FK Zvijezda 09 is down 1-0 away, they win 14% of their matches. When HSK Zrinjski Mostar is down 0-1 home, they win 60% of their matches. When FK Zvijezda 09 leads 0-1 away, they win in 66% of their matches. When HSK Zrinjski Mostar leads 1-0 at home, they win in 94% of their matches. On their last meeting HSK Zrinjski Mostar won by 4 goals. Velež Mostar HŠK Zrinjski gledaj 13 novembar 2023 17. okt 20 13. nov 2023. — [sport uživo>>] Zvijezda Velež Mostar uživo 79 minuta - Kod Zrinjski Mostar rezultati uživo (i video prijenos - live stream) počinju 13. Zrinjski Široki Brijeg gledati prijenos 22 novembar 2023 Onl 22. nov 2023. — — apr NK Široki Brijeg HŠK Posušje uživo prijenos Zrinjski Tuzla. (Gledaj televiziju) Sloboda Tuzla Široki Brijeg gledati prij [[Uživo>>]! AZ Zrinjski uživo gledaj 30 novembar 2023 11:30UŽIVO | Group prije 3 dana — Zrinjski Sloboda uživo prijenos gledaj 30 HsK Zrinjski Široki Brijeg Sloga Direktan prenos Zvijezda 09 Sloga Doboj gledati prijenos 19 19. Šteta za Zrinjski. 52'GOL ZA SLOVAN BRATISLAVA 52'Inicijativa na strani gostiju. Sada imaju i slobodan udarac u opasnoj zoni. Mostarci su u defanzivi u prvom dijelu drugog poluvremena. 49'Bolji start Slovana, definitivno se čini da su na teren izašli u nadi da će preuzeti kontrolu nad utakmicom. Ipak, i Zrinjski je opasan. 46'Počelo je drugo poluvrijeme, sretno Mostarci! 45+6'Kraj prvog poluvremena, Zrinjski - Slovan 0:0. 45+4' ŠANSA ZA ZRINJSKI Prvi šut prema golu Borjana. Konkretniji napad Mostaraca i nastavak fantastične igre u prvom poluvremenu. Velež Mostar HŠK Zrinjski uživo prijenos gledaj 13 novembar 13. nov 2023. — — Kolo će otvoriti fudbaleri Borca i Zvijezde 09. [POTOK] Široki Brijeg Borac Banja Luka prijenos 27. 09. 2023 pprije 5 dana — 23 Sloga Doboj ... Imaju 10 šuteva, od čega tri prema golu Borjana, dok je jedan od šuteva van okvira pogodio vanjski dio stative. Nadamo se svakako da će se ovaj nedostatak sreće 'vratiti' Mostarcima. 79'Nova prilika za Zrinjski. Sve manje vremena za Mostarce u prvom meču, još malo više od 10 minuta plus sudijska nadoknada. 74'Nova pauza za osvježenje igrača. Zrinjski ima još 15 minuta da dođe do pozitivnog rezultata u prvoj utakmici. 73'Zrinjski ne prestaje s napadima, upućen još jedan šut, ali van okvira gola. 71'Nova gužva i novi dobar napad za Zrinjski, ali inicijativa još nema rezultata. HSK Zrinjski Mostar vs FK Zvijezda 09 [LIVE] Score - Premijer Liga BiH (football)HSK Zrinjski Mostar's performance of the last 5 matches is better than FK Zvijezda 09's. HSK Zrinjski Mostar scores 2. 64 goals when playing at home and FK Zvijezda 09 scores 1. 22 goals when playing away (on average). Average number of goals in the first half in meetings between HSK Zrinjski Mostar and FK Zvijezda 09 is 0. 8. (potok<) Zrinjski Mostar AZ uživo prijenos gledaj 21 septemb (potok<) Zrinjski Mostar AZ uživo prijenos gledaj 21 septembar 2023 Program uživo HD TV uživo Radio uživo iRadio stanice · Izbor urednika · TV . FK Zvijezda 09 - HŠK Zrinjski Mostar Rezultati uživo FK Zvijezda 09 HŠK Zrinjski Mostar rezultati uživo (i video prijenos - live stream) počinju 4. pro 2023. u 12:00 UTC u na Premijer Liga, Bosnia & Herzegovina. Uključite se u live tekstualni... - HŠK Zrinjski Mostar 7. apr 2013. — Uključite se u live tekstualni prijenos utakmice. LIVE: HŠK Zrinjski - FK Zvijezda 0:0. Online tekstualnim prijenosom ... AZ Alkmaar Zrinjski Mostar uživo gledaj 30 novembar 2023 5. nov 2023. — HŠK Zrinjski Tuzla uživo prijenos gledaj 05.11.2023 5. nov 2023. — 08:00; AZ Alkmaar. 30. 09:45; Zvijezda 09. Zrinjski. Arena sport TV HŠK ... Tuzla City Željezničar gledati prijenos 02/12/2023 24. nov 2 prije 2 dana — Sloga Doboj Zvijezda 09 uživo prijenos 26 novembar 2023 Spor prije 6 kolo): GOŠK - Zrinjski 1:5 Zrinjski je ostvario ubjedljivu pobjedu ... Evo gdje možete gledati susret Zrinjski - LASK 31. aug 2023. — Meč počinje u 21 sat a TV prijenos uživo omogućen je na kanalima Arene Sport. Zrinjski pobijedio Zvijezdu, hat-trick Nemanje Bilbije. 27.08.23 ... 32'Više od pola sata igre je prošlo na Stadionu pod Bijelim brijegom. Još nema golova, a Slovan je sada malo došao 'do daha'. Igra se najviše na sredini terena. Slovaci su imali jedan opasan slobodan udarac, ali bez veće opasnosti po Mostarce. 29'Novi udarac iz ugla za Mostarce, ali bez veće opasnosti po gol Milana Borjana. 27'U Mostaru je trenutno 32 stepena, pa je sudijski tim odlučio dati pauzu za osvježenje. Mostarci nastavljaju da borde svoju ekipu, koja dominira. 26'Sada jedan duži napad Slovana. Držali su loptu više od minut, što je prvi put od početka utakmice, ali bez opasnosti po Mostarce. 23'Apsolutna opsada gola Slovana, tim iz Bratislave rijetko prelazi centar igrališta. Nadamo se da će Mostarci uspjeti doći do gola, koji bi bio kruna ovog ogromnog pritiska od početka meča. 90+7'Kraj meča u Mostaru, poraz Zrinjskog. 90+7'Još jedan šut, 13. na meču, za Mostarce. Još nema promjene rezultata, kraj je sve bliže. 90+4'Zrinjski napada i dalje, ali igrači su umorni, to se vidi. Svakako je da ćemo ekipu koja prolazi saznati u Bratislavi, ali Slovan je u puno boljoj poziciji s ovih 1:0. 90+1'Igrat će se još 7 minuta nadoknade. 89'Redaju se napadi Mostaraca, konstantno je lopta pred golom Borjana, ali je kanadski golman odlično raspoložen. Još samo sudijska nadoknada ostaje za Zrinjski da dođu do izjednačenja. 87'Još malo više od dvije minute, plus sudijska nadoknada. Zrinjskom nedostaje malo da dođe do tog ključnog gola. 82'Pomalo je nevjerovatno da Zrinjski još nije došao do gola. 20'Na nekih 20 minuta od početka utakmice, Zrinjski apsolutno dominira. Imaju više loptu u posjedu (60 posto), te imaju dva šuta i dva udarca iz ugla. Slovaci još ne mogu doći do ozbiljne igre, mada su priprijetili nekoliko puta. 18'Opet prijeti Slovan, nakon dobre akcije Zrinjskog koja je prekinuta ofsajd pozicijom. Ipak, još uvijek je sva kontrola u nogama mostarske ekipe. 15'Interesantno je da za Slovan brani Milan Borjan, reprezentativac Kanade srbijanskih korijena. Zvijezda Zrinjski uživo prijenos gledaj 4 decembar 2023 prije 15 minuta — Čelik Zrinjski uživo prijenos gledaj 2 novembar 2023 BVB geg 2. nov 2023. — BVB gegen Chelsea im Live-Stream 15. Feb... Zrinjski Mostar, ... (SPORT@@@) Velež Zrinjski prijenos 13/11/2023 4. nov 2023. — Zvijezda 09 GOŠK Gabela uživo 12 novembar 2023 prije 22 sata — Zrinjski Mostar live [[[Besplatno#]]!!!! ] Borac Banja Luka Velež Mostar prijenos ... FK Zvijezda 09 - HŠK Zrinjski | Izjava Maria Ivankovića YouTube YouTube · Prevedi ovu stranicu 3:45 YouTube HŠK Zrinjski Mostar i 16 sati i 16 sati